Duben 2006

Nejhezci kluk...

30. dubna 2006 v 16:02 | Rencaaaa
Hlasujte pro nejhezciho kluka...Stane se nim:Rosta Alka?Zalezi jenom na vasich hlasech proto hlasujte v ankete o nejhezciho kluka:-)budu rada...Nebo Jiří Madl...??????A nebo Vojta Kotek?


Abeceda didlinky:-)

21. dubna 2006 v 15:26 | Renca:-) |  *Didle abeceda*

Britney Spears...

17. dubna 2006 v 13:09 | Renca... |  *Celebrity*

Britney si koupila vilu na Havaji

Britney Spears si vyrazila se synem na dovolenou. Pro tento účel si koupila vilku na Havaji za tři miliony liber.
Cílem jejich pobytu je ostrov Maui, Britneyin nejoblíbenější. Zakoupený dům je obrovský a poskytuje jí a její rodině veškerý komfort - bazén, soukromou pláž a vířivku s překrásným výhledem. Na ostrov Maui jezdí Britney už čtyři roky. Dříve zde trávila romantické dovolené s Justinem Timberlakem.
Tajný zdroj prozradil deníku The Sun: "Britney chce z toho domu udělat perfektní místo pro rodinu. Prý její i Kevinovo srdce je na Maui. Určitě to je jedno z jejích nejoblíbenějších míst a asi čeká, že jí přinese do vztahu trochu štěstí."

Je Britney zase v tom?

Jak píše server Ananova, podle nejnovějších ukazatelů čeká zpěvačka Britney Spears své druhé dítě.
Tyto zprávy dostal bulvár od prodavačů z Malibu. Britney pokukovala po novém nábytku, když si prý něžně pohladila vystouplé bříško a na celý krám konstatovala: "Je to tak, to bude druhý." Jedna z Britneyiných blízkých přítelkyň časopisu Touch prozradila: "Britney určitě čeká druhé dítě. Chová se úplně stejně jako když čekala Seana."
Sean Preston se narodil v září a možná bude mít brzy sourozence na hraní.

Harry Potter

17. dubna 2006 v 12:53 | Renca Vam....
Harry Potter...
1.díl...harry Potter a Kamen mudrcu...
2.dil....Harry Potter a tajemna komnata
3.dil....Harry Potter a vězen z Azkabanu
4.díl....Harry Potter a ohnivy pohar
5.dil...Harry Potter a Fenixuv řad
6 díl...Harry Potter a Princ dvoji krve
Dne 19.prosince má vyjít kniha Harry Potter a princ dvojí krve. Knihu sem četla na netu, ale pak sem to vzdala, protože z netu je to blbý číst. Raději si počkám než vyjde jako kniha. Dost se těšiiiim!!!

Nejake ty pisnicky

17. dubna 2006 v 12:14

E-mailicek...

17. dubna 2006 v 11:24 *Chces mi napsat*
Emailicek?
Je:Snovicka.Renata@seznam.cz

Velikonoce....

16. dubna 2006 v 14:21 | Snovická Renata
Velikonoce se slaví z křesťanského důvodu.Určitě už jste slyšeli příběh o narození a ukřižování Ježíška.Ježíšek byl ukřižován přesně na Velký pátek,na Bílou sobotu byl vložen do hrobu,ale jaký by to byl příběh o Ježíškovi,kdyby neskončil dobře????A proto tu máme Hod boží Velikonoční,kdy Ježíšek vstal z mrtvých a žije na nebi do dnes.Takže vlastně by se Velikonoce podle křesťěnského kalendáře měli slavit v neděli.Ale jistě už si pokládáte otázku jakto,že Velikonoce slaví o pohané?Pohané slaví Velikonoce jako svátky jara a plodnosti,proto taky pomláska a vajíčko.A podel nich se Velikonoce slaví v pondělí.

Berlin,Berlín

10. dubna 2006 v 14:08 *Berlin,berlin*
Romanticka lole!:-)....
No jo kralovna plesu....
Taky za berlinek...
Sara....
Azase ta llole
Lolle
Tohle si Berlinek zaslouzil...
Berlin,berlin....
Lole

Hýbacííí didll

9. dubna 2006 v 12:37 | Renčííík* |  *Roztomily obrazky*
Didliny které se hejbají:-)


Gilmorova devcata

9. dubna 2006 v 9:54 | Remčííík:-) |  *Gilmorova devčata*
Seriál Gilmorova děvčata vypráví příběh matky a dcery,které žijí spolu v půvabném mětečku Stars Hollow v Connecticutu.Mají mnoho přátel,lásek,úspěchů ale také problémů,se kterými si vždy s humorem poradí.Je to vlastně příběh jakoby ze života...Navíc se ve Stars Hollow nic neututlá,a tak vše,co se stane,je záležitost celého městečka - vidí si takříkajíc do talíře.Dá se dokonce říci,že tam žijí jako v rodině...zkrátka každý ví o všem...co se jen šustne...
GILMOROVA DĚVČATA
Rory (Alexis Bledel) a Lorelai (Lauren Graham) Gilmorovými se vydáte do malého města ve státe Connecticut, které je obydlené zvláštní směsicí laskavých lidí. Dvaatřicetiletá Lorelai se už několikrát v životě spálila a teď se snaží co nejlépe postarat o svou dospívající dceru Rory. Mezi nimi však není jen vztah matky a dcery, jsou to také nejlepší přítelkyně. Vyzařuje z nich pohoda, a proto je mají lidé v městečku rádi. Rory se svou kamarádkou Lane Kim (Keiko Agena) jsou premiantkami místní střední školy. I Lorelei má svou nejlepší přítelkyni, je jí nemotorná Sookie (Melissa McCarthy), jinak geniální kuchařka.
Alexis Bledel
Alexis Bledel se narodila 16. září 1982 v Houstnu, v Texasu. Když jí bylo osm let, rodiče ji přihlásili do místního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Později šla na Lutheránskou střední školu Svatého Marka. Jako 16 ti letá dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající místní promenádní show. Všimli si jí větší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v N.Y. přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režosér ji ihned vyslal do L.A. kde o ní s úsměvem na tváři říkají: " Všichni jsme se do ní zamilovali, je úžasná." Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro ni role v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázat život teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočen v Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout uz 5. října roku 2000. Když zrovna Alexis nepracuje, ráda čte, fotografuje, poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou.
Lauren Graham
Lauren Graham se narodila v havajském Honolulu. Její matka se jí vzdala už v pěti letech, kdy dala přednost pěvecké kariéře. Od té doby Lauren vychovával pouze otec. Původně chtěla být profesionální žokejkou, bohužel však příliš vyrostla. Se svými 175 centimetry je poměrně dost vysoká i na herečku. Po ukončení bakalářského studia angličtiny v New Yorku pokračovala na fakultě herectví na metodistické univerzitě v texaském Dallasu. Herecké štěstí však odešla hledat přímo do Los Angeles. Televizní debut si konečně odbyla v lednu 1996 v show 3rd Rock from the Sun, poté se objevila v řadě epizodních rolí (pár desítek). Opravdový herecký úspěch jí však přinesl až seriál Gilmorova děvčata - za roli Lorelei získala v srpnu 2001 cenu Family Awards.

Eliah Wood

9. dubna 2006 v 9:42
Tady vypada vazne roztomile ze holky?:-)
Tady vypada jako nejaky inteligent i kdyz on je ne?
Trochu Rozcuchany...
Tady je Eliah Wood na pohovoru s televizí samozdřejme v Americe:-)

Moji didlici

8. dubna 2006 v 15:38
Didle....Uzasni Didlici...